Gok Top

Sugar Rush gratis demo spelen

van Pragmatic Play

RTP
96,50%
Risico per draai
Hoog
Maximale winst
5.000x
Aantal rollen
7x7
Manieren om te winnen
Cluster pays
Uitgebracht
30-06-2022
Sugar Rush

Gepubliceerd op 12-10-2026

De kauwgomballen draaien door, of de cluster valt of niet

Sugar Rush speelt zich af in een snoepwereld die er vrolijk uitziet, maar de machine zelf houdt de teller koel. Wat opvalt is dat de geluids- en lichteffecten nauwelijks veranderen wanneer een cluster wint: dezelfde kauwgomballen-animatie draait door, of de uitbetaling nu klein of groot is. Die gelijkmatigheid is geen toeval, maar de kern van het ontwerp. De Tumble laat winnende blokken exploderen en vullen het raster opnieuw, terwijl Multiplier Spots elke plek markeert die twee keer is getroffen. In het basisspel verdwijnen die markeringen na elke spin, maar in de Gratis spins blijven ze staan en groeien ze door. Die ene regelverschil bepaalt het hele spelverloop: de basisronde is een reeks losse cascades, de bonusronde bouwt langzaam een netwerk van vermenigvuldigers op dat pas aan het eind tot uitbarsting komt. Wie Sugar Rush speelt, speelt dus eigenlijk twee spellen achter elkaar, met dezelfde symbolen maar een ander geheugen.

Casino's met dit spel

  • 1XBET Vier weken lang draait er een ranglijst op gokkasten, met een prijzenpot van vijfduizend euro verdeeld over de top vijftig. Elke inzet vanaf één euro levert punten op, en na afloop wordt het bedrag automatisch bijgeschreven op de eerstvolgende speelbalans. Naar het casino

18+  De verwijzingen naar casino's zijn van commerciële aard.  Speel voor je plezier en niet om te verdienen. Bepaal vooraf een budget.

Het spel in beeld

Alle symbolen en hun waarde

Symbool Wat het symbool doet x5x6x7x8x9x10x11x12x13x14x15x3x4
Pink round lollipop/gumballHigh1,001,501,752,002,505,007,5015,0035,0070,00150,00
Orange heart-shaped jelly candyHigh0,751,001,251,502,004,006,0012,5030,0060,00100,00
Purple/magenta jelly beanHigh0,500,751,001,251,503,004,5010,0020,0040,0060,00
Green star-shaped candyHigh0,400,500,751,001,252,003,005,0010,0020,0040,00
Red gummy bearLow0,300,400,500,751,001,502,503,508,0015,0030,00
Purple/violet gummy bearLow0,250,300,400,500,751,252,003,006,0012,0025,00
Orange/gold gummy bearLow0,200,250,300,400,501,001,502,505,0010,0020,00
SCATTERScatter15,0020,0030,0010,0012,00

Van basisronde tot turbomodus

Sugar Rush draait om een 7x7-raster met Cluster Pays, waarbij winnende blokken verdwijnen en plaatsmaken voor nieuwe symbolen. Het basisspel en de Gratis spins delen dezelfde Tumble en dezelfde Multiplier-vakjes, maar hoe lang die vakjes blijven staan, bepaalt welke van de twee toestanden actief is.

Base Game

Op dit vaste raster van 7 bij 7 betaalt elke groep van vijf of meer gelijke symbolen die horizontaal of verticaal verbonden zijn. Na elke winst verdwijnen die symbolen en vult het raster zich opnieuw, zolang er nieuwe clusters ontstaan. Welke vakjes tijdens zo'n reeks een Multiplier krijgen, wordt bij de eerstvolgende spin weer volledig leeggemaakt.

Free Spins

Drie tot zeven Scatter-symbolen leveren tien tot dertig Gratis spins op, en dezelfde tabel geldt voor heractivatie tijdens de ronde. Anders dan in het basisspel blijven gemarkeerde vakjes hier de hele ronde bestaan en groeien ze door tot maximaal x128. De ronde is ook te kopen voor 100x de inzet, waarbij het aantal Scatters willekeurig tussen drie en zeven valt.

Thema en verhaallijn

Snoep en zoetigheden

Inzetmogelijkheden

Minimuminzet
0,20
Maximale inzet
240,00
Munteenheid
USD

Opties en extra's

  • Cluster Pays
  • Gratis spins
  • Multiplier
  • Scatter
  • Tumble

Werkt op jouw apparaat?

Zelfspelend
Ja

Welke bonussen zijn er?

Koopfunctie van de bonus
Ja
Beschikbare bonus buys
  • Buy Free Spins — Kost 100,00x
Gok nu om echt geld