Gok Top

Speel de gratis demo van Sugar Rush 1000

van Pragmatic Play

RTP
96,53%
Risico per draai
Hoog
Maximale winst
25.000x
Aantal rollen
7x7
Manieren om te winnen
Cluster pays
Uitgebracht
18-03-2024
Sugar Rush 1000

Gepubliceerd op 23-09-2026

Alleen in de feature van Sugar Rush 1000 mag een markering blijven

In het basisspel van Sugar Rush 1000 overleeft geen enkele Multiplier-markering de Tumble: zodra er geen winnend cluster meer valt, veegt het spel alle gouden plekken van het 7x7-veld. Die reset verklaart waarom er links van het raster permanent twee koopknoppen hangen, want de enige omgeving waar zo'n markering mag blijven staan, is de ronde Gratis spins — te halen via de Scatter of te kopen voor 100x de inzet. Daar blijft elke markering liggen en verdubbelt de waarde bij elke nieuwe explosie op dat vakje, tot x1024. Dat is de keuze die deze machine je elke draai opnieuw stelt, en daarin zit meteen wat hem gespeeld houdt: de opbouw woont in de feature, niet in het basisspel ernaast.

Casino's met dit spel

  • 1XBET Vier weken lang draait er een ranglijst op gokkasten, met een prijzenpot van vijfduizend euro verdeeld over de top vijftig. Elke inzet vanaf één euro levert punten op, en na afloop wordt het bedrag automatisch bijgeschreven op de eerstvolgende speelbalans. Naar het casino

18+  De verwijzingen naar casino's zijn van commerciële aard.  Speel voor je plezier en niet om te verdienen. Bepaal vooraf een budget.

Het spel in beeld

Alle symbolen en hun waarde

Symbool Wat het symbool doet x5x6x7x8x9x10x11x12x13x14x15
Pink Round CandyHigh1,001,501,752,002,505,007,5015,0035,0070,00150,00
Orange HeartHigh0,751,001,251,502,004,006,0012,5030,0060,00100,00
Purple BananaHigh0,500,751,001,251,503,004,5010,0020,0040,0060,00
Green StarHigh0,400,500,751,001,252,003,005,0010,0020,0040,00
Red Gummy BearLow0,300,400,500,751,001,502,503,508,0015,0030,00
Purple Gummy BearLow0,250,300,400,500,751,252,003,006,0012,0025,00
Orange Gummy BearLow0,200,250,300,400,501,001,502,505,0010,0020,00
SCATTERScatter

Van basisronde tot turbomodus

Op het 7x7-raster delen de drie modi dezelfde rekenkern: groepen van minstens vijf verbonden symbolen betalen, Tumble vult lege plekken en Multiplier-plekken kunnen tot x1024 verdubbelen. Alleen trigger, persistentie en starttoestand verschillen; de ronde blijft begrensd op 25.000x.

Base Game

In het basisspel betaalt alleen een horizontaal of verticaal verbonden groepje vanaf vijf gelijke symbolen; daarna explodeert het en start Tumble. Een cel wordt gemarkeerd na de eerste explosie en krijgt pas bij de tweede treffer x2, daarna x4 tot x1024, maar alles verdwijnt zodra die ene Tumble-keten stopt.

Free Spins

Gratis spins ontstaan natuurlijk via 3, 4, 5, 6 of 7 SCATTER-symbolen overal op het raster, met respectievelijk 10, 12, 15, 20 of 30 spins; dezelfde tabel geldt voor retrigger. Hier blijven gemarkeerde plekken en hun Multiplier na elke spin bestaan en groeien over de hele ronde, op speciale rollen, tot 25.000x.

Super Free Spins

Deze variant is alleen te kopen voor 500x de totale inzet en begint vóór de eerste spin met x2 op alle 49 vakjes. De kostspin laat willekeurig 3 tot 7 SCATTER vallen voor 10 tot 30 spins; omdat plekken net als in Gratis spins blijven staan, gaat een opnieuw geraakte cel direct van x2 naar x4, met dezelfde limiet van 25.000x.

Thema en verhaallijn

Eten

Inzetmogelijkheden

Minimuminzet
0,20
Maximale inzet
240,00
Munteenheid
USD

Opties en extra's

  • Cluster Pays
  • Gratis spins
  • Multiplier
  • Scatter
  • Tumble

Werkt op jouw apparaat?

Zelfspelend
Ja

Welke bonussen zijn er?

Koopfunctie van de bonus
Ja
Beschikbare bonus buys
  • Free Spins — Kost 100,00x
  • Super Free Spins — Kost 500,00x
Gok nu om echt geld